KAPSUŁKI NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU (MY BEST DETOX) 90 szt. – MYBESTPHARM

107,66  brutto

Brak w magazynie

Poinformuj mnie, kiedy znów pojawi się w koszyku

SKŁADNIKI
substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), spirulina, ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioca), ekstrakt z korzenia mniszka (Taraxacum officinale), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera), ekstrakt z nasion ostropestu (Silybum marianum), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), kwas alfa-liponowy, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt z korzenia kurkumy (Curcuma longa), ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum cassia), ekstrakt z pąków goździka (Syzygium aromaticum).

Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji – 3 kapsułki
Ekstrakt z żeń-szenia – 80 mg
w tym ginsenozydy – 24 mg
Ekstrakt z imbiru – 120 mg
w tym gingerole – 6 mg
Ekstrakt z ashwagandhy – 120 mg
w tym witanolidy – 1,8 mg
Ekstrakt z ostropestu – 100 mg
Spirulina – 300 mg
Kwas alfa-liponowy – 50 mg
Ekstrakt z kurkumy – 30 mg
w tym kurkuminoidy – 28,5 mg
Ekstrakt z pokrzywy – 200 mg
Ekstrakt z mniszka – 200 mg
Ekstrakt z cynamonowca – 30 mg
Ekstrakt z goździka – 30 mg

OPIS
Suplement diety przeznaczony dla osób chcących wesprzeć wydolność organizmu, w szczególności narażonych na szkodliwy wpływ zanieczyszczenia środowiska, przewlekły stres psychiczny i fizyczny oraz dla osób przemęczonych.
Składniki suplementu diety pomagają w oczyszczeniu organizmu wspierając pracę wątroby (ostropest, spirulina), układ moczowy (pokrzywa, mniszek) i trawienie (imbir, cynamon). Pomagają też w walce z wolnymi rodnikami i w uwolnieniu naturalnej energii (żeń-szeń) każdego dnia.

Preparat zawiera bogaty zestaw składników roślinnych:
– ekstrakt z ashwagandhy, działający pozytywnie na funkcje umysłowe i poznawcze,
– ekstrakt z żeń-szenia, który dodaje energii, pomaga walczyć ze zmęczeniem i znużeniem, wspiera wydolność/aktywność psychofizyczną,
– spirulinę, jedną z najbardziej cenionychg alg z ponad 60 % zawartością roślinnego białka,
– ekstrakt z ostropestu, który wspomaga funkcje oczyszczające wątroby,
– ekstrakty z imbiru oraz cynamonu wpływające korzystnie na trawienie i przewód pokarmowy,
– ekstrakty z ziela pookrzywy i korzenia mniszka lekarskiego, które uczestniczą w procesach wydalania z organizmu wody i produktów przemiany materii,
– ekstrakty z kurkumy i goździków, które chronią elementy komórek przede działaniem utleniającym (uszkadzającym)

Zawiera substancje pochodzenia naturalnego, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem oraz ułatwiają adaptację organizmu do zmiennych warunków zewnętrznych i wewnętrznych. Są to: ekstrakt z korzenia żeń-szenia standaryzowany aż na 30 % ginsenozydów oraz ashwagandhy. Formułę roślinną uzupełnia kwas alfa-liponowy.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Dorośli 2 kapsułki rano, 1 kapsułka w środku dnia. Należy przyjmować po posiłku. Po trzech miesiącach stosowania produktu zaleca się zrobić 3-4 tygodniową przerwę.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Produkt nie jest zalecany kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze 15 – 25 stopni Celsjusza, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie spożywać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje. Chronić od światła i wilgoci.

Informacje dodatkowe

Waga026 kg
Producent