PODPAŁKA – ZAPAŁKI Z ZAPŁONEM 12 szt – BEYSTER (PRODUKT SEZONOWY)

3,81  brutto

Brak w magazynie

Poinformuj mnie, kiedy znów pojawi się w koszyku

SKŁADNIKI
drewno, parafina

OPIS
Podpałka z zapłonem w formie 12 zapałek (produkt zastrzeżony). Wykonana z porowatej płyty pilśniowej o grubości 18 mm nasączonej woskami roślinnymi. Wymiary podpałki 170 x 60 x 18 mm. Główki zapałek pokryte masą zapałczaną. Opakowaniem jest zadrukowany kartonik z potarką. Czas palenia zapałki ok. 11 minut. Podpałka uniwersalna, odpowiednia do grilla, kominka, pieca i ogniska. Podpałka zgodna z wymogami norm DIN EN 1860-3:2003-12.

SPOSÓB UŻYCIA
Odłamać jedną sztukę podpałki i odpalić jak zapałkę, potem włożyć do pieca, grilla lub kominka. Po chwili luźno obłożyć węglęm drzewnym lub inny materiałem opałowym. Pamiętać aby nie zdusić płomienia. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Przed rozpoczęciem przyrządzania potraw podpałka powinna być całkowicie spalona, a paliwo do grilla pokryte popiołem. Jeśli grillujemy w zamkniętym pomieszczeniu, wymagany jest dostęp do komina.

UWAGA
Nie stosować spirytusu lub benzyny do rozpalania oraz do ponownego rozpalania! Używać tylko podpałek, które są zgodne z normą europejską dotyczącą podpałek (EN 1860-3)

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Małe dzieci trzymać z dala od grilla.

Informacje dodatkowe

Waga013 kg
Producent