Płatki śniadaniowe

Płatki śniadaniowe to niezwykle popularny element zestawu śniadaniowego w wielu polskich domach. Warto jednak wiedzieć o tym, że nie wszystkie płatki są korzystne dla naszego samopoczucia. Właśnie dlatego warto sięgać po zdrowe płatki. Czym powinny się wyróżniać?

Pokaż filtry i kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 130 wyników

Pokaż filtry i kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 130 wyników

Zdrowe płatki śniadaniowe

Żyjemy w czasach, gdzie fundamentem wielu dań jest cukier oraz składniki wysoko przetworzone. Niestety, ale mają one bardzo zły wpływ na nasz organizm. Co warto podkreślić, cukier spożywany w zbyt dużych ilościach może skutkować tyciem, czyli nadmiernym przybieraniem na wadze. 

Praktyka wielu osób pokazuje, że smaczne, pełne cukry płatki zwykle uchodzą za smaczne i – co ciekawe – zdrowe. Te naturalne ich odpowiedniki często uważane są za niesmaczne. To mit, z którym warto się rozprawić. Zdrowe płatki śniadaniowe mogą być też smaczne.

Warto zwrócić też uwagę na to, że mogą one stanowić fundament wielu diet. Można z nich korzystać na przykład w dietach niskotłuszczowych. Jeśli borykamy się z problemami z układem pokarmowym, to zdrowe płatki na śniadanie, które zawierają dużo błonnika, mogą szybko podreperować nasze samopoczucie.

Dlaczego warto jeść płatki na śniadanie?

Minęły już czasy, kiedy wiele osób nabrało się na to, że śniadanie to “najważniejszy posiłek dnia”. Coraz częściej spotykamy się raczej z opinią, że to obiad i podwieczorek mogą aspirować do tego tytułu. Śniadanie powinno być lekkostrawne, by nie obciążać zbyt mocno naszego żołądka. 

Śniadanie o podwyższonym bilansie kalorycznym może iść w parze z płatkami śniadaniowymi. Wystarczy odpowiednio wzbogacić je na przykład o przetwory bazujące na jogurcie. To zdrowe, a jednocześnie odpowiednio nasycone dobroczynnymi dla naszego zdrowia, składnikami, posiłki. 

Płatki śniadaniowe zbożowe sprawdzą się też u osób, które chcą być wege. Można umiejętnie łączyć je z wieloma smacznymi daniami: zarówno śniadaniowymi, jak i deserami. Doskonale sprawdzą się one na przykład w deserach Tapioki.

Dlaczego warto kupić płatki śniadaniowe w Biomarkecik.pl?

Przede wszystkim dlatego, że na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość, która idzie u nas w parze z zadowoleniem klienta oraz atrakcyjną ceną. Nasze płatki nie mają substancji wysoko przetworzonych, są też wolne od dużej ilości cukru, która na pewno nie jest dla naszego organizmu niczym dobrym.

Zdrowe płatki śniadaniowe, jakie kupicie w Biomarkecik.pl są dostępne w wielu różnych wariantach smakowych oraz wielkościach opakowań. Jeśli nie jesteście pewni, czy wybrany smak spełni Wasze oczekiwania, zawsze możecie wybrać małe opakowanie “na próbę”. Jeśli wybrany rodzaj płatków przypadnie Wam do gustu, możecie zamówić ich więcej.

Wyróżnia nas też szybki czas dostawy zamówienia, a także profesjonalne podejście do obsługi klienta. Nie wiesz, czy wybrane płatki sprawdzą się w Twoim modelu odżywiania? A może raczej wahasz się, który smak będzie najlepszy do porannej, czarnej kawy? Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy, jaki wybór będzie dla Ciebie najlepszy!