KAPSUŁKI NA POPRAWĘ KONDYCJI SKÓRY, WŁOSÓW I PAZNOKCI (NEW ME) 60 szt. (30 szt. x 2) – HEALTH LABS

137,65  brutto

Brak w magazynie

Poinformuj mnie, kiedy znów pojawi się w koszyku

SKŁADNIKI
NewMe Day
Składniki: kolagen rybi BDF Naturlagen® C3000, skrobia ryżowa, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, mieszanina tokotrienolu i tokoferolu – EVNol Max™ (witamina E), ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) standaryzowany na 75 % witaminy C DER 10:1, diglicynian cynku (cynk), fumaran żelaza (II) (żelazo), metylokobalamina (witamina B12), cholekalcyferol (witamina D), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, octan retinylu (witamina A), pirydoksalo‑5-fosforan (witamina B6).

NewMe Night
Składniki: chlorowodorek L‑cysteiny, L‑metionina, D‑pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) standaryzowany na 32 % krzemianów DER 20:1, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, diglicynian miedzi (miedź), L‑metylofolian wapnia (kwas foliowy), D‑biotyna (biotyna).

OPIS
Suplement diety.
W formułę na dzień i na noc oparliśmy o skrzyp polny o wysokiej zawartości krzemianów (32 %), kolagen rybi BDF Naturlagen® C3000 oraz ekstrakt z owoców dzikiej róży, bogaty w przeciwutleniacze, polifenole, i witaminę C, która pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Recepturę tworzą także witamina A, która pomaga zachować zdrową skórę, cynk, który pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie oraz miedź, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry.

Zalecana dzienna porcja przeznaczona do spożycia (1 kapsułka) zawiera
NewMe Day
Kolagen rybi BDF Naturlagen® C3000 – 200 mg 
Ekstrakt suchy z owoców dzikiej róży – 67 mg 
w tym witamina C – 50 mg (62,5 %)*
Witamina E, w tym – 30 mg (250 %)*
tokotrienole – 24 mg 
tokoferole – 6 mg 
Cynk – 15 mg (150 %)*
Żelazo – 15 mg (107 %)*
Witamina B6 – 2 mg (143 %)*
Witamina A – 400 µg (50 %)*
Witamina B12 – 25 µg (1000 %)*
Witamina D – 25 µg (500 %)*
*RWS – Referencyjna wartość spożycia

NewMe Night
L-cysteina – 200 mg 
L-metionina – 200 mg 
Kwas pantotenowy – 124,8 mg (2080 %)*
Ekstrakt ze skrzypu polnego – 50 mg 
w tym krzemiany – 16 mg 
Kwas foliowy – 400 µg (200 %)*
Miedź – 0,38 mg (38 %)*
Biotyna – 250 µg (500 %)*
*RWS – Referencyjna wartość spożycia

ZALECANE  SPOŻYCIE
NewMe DAY 1 kapsułka dziennie
NewMe NIGHT 1 kapsułka wieczorem
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

UWAGA
Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem zaleca się wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

Informacje dodatkowe

Waga03 kg
Producent